Komentarz biblijny dla pogubionych #1 Nasłałem na Ciebie miłość…

Posted On By Bloger

Ksiądz Teodor zaprasza Cię do obejrzenia pierwszego odcinka nowej serii na kanale Teobańkologia – „Komentarze biblijne dla pogubionych”.
Cykl ten powstał z chęci dzielenia się Słowem Bożym, z zachwytu nad Pismem Świętym i pragnieniem, by prawdy w nim zawarte dotarły do każdego. Najważniejszą i zarazem najpiękniejszą prawdą dla człowieka jest: „Bóg Cię kocha”, co przestaje być pustym frazesem, jeśli spróbujemy się zastanowić nad znaczeniem tych słów. Właśnie taką próbę podejmuje w pierwszym odcinku ks. Teodor.

Może nigdy nie usłyszałeś od nikogo „Kocham Cię”. Może historia Twojego życia jest trudna, niepoukładana, może więcej w nim było cierpienia, lęku, spraw beznadziejnych, oskarżeń, różnie rozumianej przemocy… A może słyszałeś takie słowa wiele razy, ale w praktyce nic one nie oznaczały? Ani dla Ciebie, ani dla osoby, która je wypowiadała… A może jest jeszcze inaczej: Może wiele razy słyszałeś, że Bóg Cię kocha, tylko nigdy tej miłości nie doświadczyłeś – Bóg był daleko, był nieobecny, odrealniony. Może Pismo Święte leży od lat w Twoim rodzinnym domu, tylko nigdy nikt do niego nie sięgał, a może nigdy go tam nie było? Wiele tu pytań, wiele ludzkich historii, wiele zranień, na które jest jedna odpowiedź: „Bóg Cię kocha”. Miłością wielką i żywą, miłością, która pragnie realnie i konkretnie kształtować Twoje życie, która pragnie przytulić, nakleić plaster na wszelkie rany. Bóg Cię kocha i Jego największym pragnieniem jest to, byś to odkrywał. Czy to łatwe? Na pewno nie zawsze. Często wymaga zmagań, wysiłku. Warto jednak zrobić pierwszy krok…

Skoro tu jesteś, posłuchaj. Może pierwszy raz naprawdę w głębi serca usłyszysz najważniejsze słowa dla Twojego życia – BÓG CIĘ KOCHA.

Muzyka licencjonowana przez Envato Elements
ID: QE3Y8RQ
https://elements.envato.com/shy-QE3Y8RQ
Montaż i realizacja:
POPULART.PL | info@populart.pl

Social media Teobańkologii:
→ FB: https://www.facebook.com/teobankologia
→ IG: https://www.instagram.com/teobankologia
→ Patronite: https://patronite.pl/teobankologia

Jeśli podoba Ci się to, co robimy, czujesz, że to w jakiś sposób jest Ci bliskie, pomocne, możesz wesprzeć nasze działania:

https://teobankologia.pl/wspieram/

Previous post 13 Ciekawostek o chomikach
Next post Beeblioteka UniLodz #1

Dodaj komentarz